Huis Kopen Carratraca ? Begin uw zoektocht naar uw ideale woning in Carratraca hieronder!
Op deze pagina staat het het meest recente aanbod van huizen die te koop worden aangeboden in Carratraca. Het vastgoed aanbod komt uit een centrale database waar alle makelaars / Immo in Carratraca bij zijn aangesloten. U heeft slechts 1 makelaar nodig in Carratraca om uw ideale woning te vinden. Onze Nederlandstalige makelaars & Belgische Immo begeleiden u persoonlijk bij de aankoop van uw villa, finca, appartement of dorpshuis in Carratraca. Gebruik het zoekformulier hieronder om gerichter uw droomwoning te zoeken in Carratraca. U kunt kiezen uit villas, appartementen, penthouses en fincas. Naast het vastgoed aanbod dat hieronder wordt weergegeven hebben wij tevens huizen in de stille verkoop. Stuur hiervoor een mail naar [email protected] of maak een gratis zoekopdracht aan.
€599,990
Townhouse for sale in Lauro Golf one of the most prestigious golf courses in Malaga. The property is distributed over three floors ...€495,000
Vrijstaande villa met panoramisch uitzicht op zee in Arenas – Costa del Sol Ontdek deze prachtige vrijstaande woning in Arenas, M ...€649,900
Key features: 3 bedrooms and 2 bathrooms. Possibility of adding 2-3 more bedrooms. Private swimming pool and barbecue area. ...€795,000
Exclusive Multi-Dwelling Estate in Alhaurín el Grande with 8,300 m² of Land, Private Well and High Investment Potential Discove ...€388,000
Discover modern country living with this stylish 1-bedroom, 1-bathroom villa in peaceful Alhaurín el Grande. Designed in a contemp ...€289,900
RUSTIC HOUSE AND PLOT IN SIERRA GORDA Located in the quiet Sierra Gorda residential area in Coín, this rustic house combines th ...€299,000
Fantastic Central Location – Alhaurín el Grande A rare opportunity to acquire a superb apartment in the heart of Alhaurín el Gr ...€597,000
Set in a peaceful inland enclave oon the edge of the Town Coín inland from the Costa del Sol, this fully independent finca–corti ...€385,000
Penthouse met uitzicht op zee – Valle-Niza, Málaga, nieuwbouw (bouwjaar 2024) dat kan aangekocht worden aan 7% registratie ipv 10% ...€350,000
Large 4 bedroom house in Cartama Situated in the centre of Cartama and all its amenities on its doorstep. Entering this proper ...€765,000
Deze prachtige villa in Algarrobo combineert ruimtelijkheid, licht en comfort en biedt een ideale levensstijl om te genieten van d ...€280,000
De perfecte plek om avocado's te laten groeien en een nieuw bedrijf te beginnen. Volgens deskundigen, de beste in de provinci ...Villa, appartement of landgoed nog niet gevonden?
Naast bovenstaand aanbod hebben we diverse panden in de stille verkoop. Deze worden om privacyredenen niet op de website weergegeven. Voer nu een gratis en vrijblijvende zoekopdracht uit en u ontvangt een selectie van de panden per e-mail.
Explora la zona del Valle del Guadalhorce
Carratraca, Casarabonela, Alhaurín de la Torre, Alhaurín el Grande, Alhaurin Golf, Almogía, Villafranco del Guadalhorce, Villanueva De La Concepcion, Alora, Valle de Abdalajis, Gobantes, Lauro Golf, Gibralgalia, Estacion de Cartama, Pizarra, El Chorro, Coín, Cártama, Zalea